fbpx
Novo u ponudi Škole - Medicinski smerovi!

admin

26 May 2020

No Comments

Home Vesti

Novo u ponudi Škole – medicinski smerovi!

Novo u ponudi Škole – medicinski smerovi!

26.05.2020.

 

NOVO!

Srednja škola MC Vision Academy u saradnji sa Visokom strukovnom školom ICEPS, Beograd/Novi Sad/Leskovac, koja je prepoznata po odličnom praktičnom obrazovanju svojih studenata pre svega medicinskih usmerenja, pokreće školske 2020/21 godine obrazovne profile Medicinska sestratehničar, Fizioterapeutski tehničar i Medicinski tehničar za rad u radiologiji.

Više godina iskustva, bogata praksa u najjačim zdravstvenim ustanovama Republike Srbije – Nastavnim bazama ICEPS-a (Klinički centar Srbije, Novi Sad; Institut za kardiovaskularne bolesti, Sremska Kamenica; Institut za plućne bolesti Vojvodine, Sremska Kamenica; Kliničko-bolnički centar “Dr Dragiša Mišović – Dedinje”, Beograd; Klinika za prihijatrijske bolesti “Dr Laza Lazarević”, Beograd; Specijalna bolnica za reumatske bolesti, Novi Sad; Dom zdravlja Novi Sad; Gerontološki centar Novi Sad…) i pre svega znanje i iskustvo nastavnika i saradnika, omogućiće našim đacima da se upoznaju sa karakteristikama kliničke prakse u realnom okruženju, sa nezamenljivim iskustvima.

PRIJAVA I UPIS JE U TOKU!

Sve informacije u vezi sa prijavom i upisom na medicinske smerove možete dobiti putem mejla:

info-med@srednjaskolamcvision.edu.rs ili na brojeve telefona: (+381) 021 523 107 i (+381) 064 64 72 542.

Leave a Reply

Your email address will not be published.