fbpx

Novo partnerstvo – Gaudium Concept restoran

Sa zadovoljstvom Vas obaveštavamo da je Srednja škola MC Vision Academy potpisala ugovor o poslovno-tehničkoj saradnji sa Gaudium Concept restoranom. Od sledećeg meseca naši kulinari će obavaljati praktičnu nastavu i u ovom restoranu.

 

,,Potpisivanjem ovog ugovora omogućili smo našim učenicima da praktičnu nastavu pohađaju u još jednom renomiranom restoranu u Novom Sadu. Verujemo da je za uspešnu kulinarsku karijeru neophodna praktična nastava od prve godine škole. Radujemo se degustaciji specijaliteta koje će pripremati naši učenici.” – izjavila je za sajt škole direktorka škole Silvija Levatić- Cukić.

 

Želimo im puno uspeha na praksi, a Vas pozivamo da saznate više o restoranu na sledećem linku.  – link


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *