fbpx

Nastavni kadar

1

Sanja Stanković

profesor srpskog jezika i književnosti

sanja.stankovic@srednjaskolamcvision.edu.rs

2

Jelena Bojanić

profesor geografije

jelena.bojanic@srednjaskolamcvision.edu.rs

12

Sanja Anđeljković

profesor latinskog i francuskog jezika

sanja.andjelkovic@srednjaskolamcvision.edu.rs

Sanja Miladinović

profesor hemije

sanja.miladinovic@srednjaskolamcvision.edu.rs

17

Miroslav Filipović

profesor istorije

miroslav.filipovic@srednjaskolamcvision.edu.rs

Dunja Vranješ

Dunja Vranješ

profesor nemačkog jezika

dunja.vranjes@srednjaskolamcvision.edu.rs

Maja Marijanac

Maja Marijanac

profesor kineziologije i masaže

maja.marijanac@srednjaskolamcvision.edu.rs

Emil Ruppa

profesor biologije

emil.ruppa@srednjaskolamcvision.edu.rs

Mladenka Ostić

Mladenka Ostić

profesor medicinske grupe predmeta

mladenka.ostic@srednjaskolamcvision.edu.rs

10

Milijana Savurdić

profesor ekonomske grupe predmeta

milijana.savurdic@srednjaskolamcvision.edu.rs

12345

Radmila Knežić

profesor ekonomske grupe predmeta

radmila.knezic@srednjaskolamcvision.edu.rs

15

Danica Zavarko

profesor ekonomske grupe predmeta

danica.galjak@srednjaskolamcvision.edu.rs

12

Aleksandra Momčilović

profesor ekonomske grupe predmeta

aleksandra.momcilovic@srednjaskolamcvision.edu.rs

Tea Teofanovska

profesor psihologije

tea.teofanovska@srednjaskolamcvision.edu.rs

Tijana Šućur

profesor ekonomske grupe predmeta

tijana.sucur@srednjaskolamcvision.edu.rs

16

Uroš Zavarko

profesor kuvarstva sa praktičnom nastavom

uros.zavrko@srednjaskolamcvision.edu.rs

14

Bojana Šukara

profesor ugostiteljske grupe predmeta

bojana.sukara@srednjaskolamcvision.edu.rs

Tijana Holpter

profsor likovne kulture

tijana.holpter@srednjaskolamcvision.edu.rs

Mirela Buculjević

Mirela Buculjević

profesor medicinske grupe predmeta

mirela.buculjevic@srednjaskolamcvision.edu.rs

123

Nada Kurjak

profesor veronauke

nada.kurjak@srednjaskolamcvision.edu.rs

Danijela Bubanja

profesor matematike i informatike

danijela.bubonja@srednjaskolamcvision.edu.rs

Dostan Arpad

profesor fizike

dostan.arpad@srednjaskolamcvision.edu.rs

Jovana Gardašević

profesor ekonomske grupe predmeta

jovana.gardasevic@srednjaskolamcvision.edu.rs

Anja Koprivica

profesor pravne grupe predmeta

anja.koprivica@srednjaskolamcvision.edu.rs

Alenka Sančanin

profesor sociologije i građanskog vaspitanja

alenka.sancanin@srednjaskolamcvision.edu.rs

Snežana Lukić

profesor ekonomske grupe predmeta

snezana.lukic@srednjaskolamcvision.edu.rs

Nevena Juzbašić

profesor ekonomske grupe predmeta

nevena.korac@srednjaskolamcvision.edu.rs

1234

Mirjana Marinković

profesor medicinske grupe predmeta

mirjana.marinkovic@srednjaskolamcvision.edu.rs

123456

Radovan Lazić

profesor medicinske grupe predmeta

radovan.lazic@srednjaskolamcvision.edu.rs

Branislava Zagorac

profesor muzičke kulture

branislava.zagorac@srednjaskolamcvision.edu.rs

Vesna Imbronjev

profesor medicinske grupe predmeta

vesna.imbronjev@srednjaskolamcvision.edu.rs

Tamara Čičovački

profeosor pravne grupe predmeta

tamara.cicovacki@srednjaskolamcvision.edu.rs

Milica Vasić

profesor pravne grupe predmeta

milica.vasic@srednjaskolamcvision.edu.rs

 

Nemanja Vasić

profesor fizičkog vaspitanja

nemanja.vasic@srednjaskolamcvision.edu.rs